Cijene

Cjenik


Vrijedi od 16.01.2023.

 

DIVE TYPEEURHRK
Discovery dive / Try Scuba
(20% discount for kids under 13 yrs)
70,00527,42
Single dive on reef35,00263,70
Double dive on reef55,00414,40
Night dive
*minimum 3 divers
40,00301,40
Wreck dive on Varese, Draga, Remorker
*minimum prerequisites: Deep Diver or equivalent (max 40m) and 40 logged dives
*minimum 4 divers
50,00376,10
Wreck dive on Vis
*minimum prerequisites: Deep Diver or equivalent (max 40m) and 40 logged dives
*minimum 4 divers
70,00526,80
Wreck dive on Baron Gautsch, Hans Schmidt
*minimum prerequisites: Deep Diver or equivalent (max 40m) and 40 logged dives
*minimum 6 divers
71,00535,00
Wreck dive on Giuseppe Dezza, Luana
*minimum prerequisites: Deep Diver or equivalent (max 40m) and 40 logged dives
*minimum 6 divers
60,00452,10
Wreck dive on Josephine, John Gilmore
*minimum prerequisites: Deep Diver or equivalent (max 40m) and 40 logged dives
*minimum 6 divers
55,00414,40
National Park Brijuni
*minimum 4 divers
50,00376,10
Snorkeling30,00226,00
Personal guide / instructor 45,00339,05
Non diver on boat20,00150,70

 

*PRICE INCLUDES: BOAT, GUIDE, WEIGHT BELT, TANK, FILLING WITH AIR 200 bar

 

EQUIPMENTEUR (per day)HRK (per day)
Complete equipment (regulator, BCD, wetsuit, fins, mask, snorkel)20,00150,70
Regulator8,0060,30
BCD6,0045,20
Wetsuit6,0045,20
Fins, mask, snorkel5,0037,70
Dive computer10,0082,90
Dive lamp6,0045,20
Weights4,0030,20
Tank with Air10,0075,38

 

TANK FILLINGEURHRK
Filling with Air 200 bar5,4441,00
Filling with Air 300 bar6,7751,00
Nitrox (21-40 %)0,70 per litre5,30 per litre

 


 

POSEBNE PONUDE:

 

TJEDNA PONUDA

9 zarona (reef. pećine) + smještaj za 7 noći u dva apartmana Nina 1 i Nina 2 u Šišanu.

Cijena (po osobi):

number of divers in appEURHRK
4 divers in one apartment333,752514,64
3 divers in one apartment348,332624,49
2 divers in one apartment377,502844,27
1 diver in one apartment465,003503,54
∞ mogućnost biranja double ili twin kreveta – max 8 osoba)

 


Računi se izdaju u valuti EURO.

Fiksni tečaj 1,00 € = 7,53450 kn 

Plaćanje: gotovina (01.08. – 31.05.),

 Maestro / Mastercard / Visa / Visa electron / Diners (01.06. – 31.07.)

Zadržavamo pravo izmjena cijena bez prethodne najave.

* bankomat u blizini

× Contact us!